درباره گروه

گروه کیمیافام از ۶ شرکت با زمینه های فعالیت مختلف تشکیل شده است.

مشاهده وب سایت شرکت کیمیافام مشاهده وب سایت شرکت آفاق مشاهده وب سایت شرکت کیمیاتست فام مشاهده وب سایت شرکت کیمیاپخش فام مشاهده وب سایت شرکت همسفران پردیس مشاهده وب سایت شرکت کیمیاآورد

این شرکت ها عبارتند از:

۱-    شرکت داروسازی «کیمیافام»: تولید کننده داروهای دامپزشکی و محصولات آرایشی و بهداشتی.

۲-    شرکت داروسازی «شیمی دارویی آفاق»: تولید کننده داروهای دامپزشکی.

۳-    شرکت «کیمیا آورد فام»: شرکت بازرگانی و فعال در امر واردات و صادرات.

۴-    شرکت «کیمیا تست فام»: آزمایشگاه همکار و معتمد وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی، سازمان دامپزشکی کشور، سازمان حفاظت محیط زیست و سازمان ملی استاندارد ایران.

۵-    شرکت «کیمیا پخش فام»: فعال در زمینه پخش سراسری دارو و فرآورده های بیولوژیک دامپزشکی.

۶-    شرکت  «همسفران پردیس»: ارائه کننده خدمات توریستی و سیاحتی.

تأسیس و راه اندازی شرکت داروسازی کیمیافام در سال ۱۳۷۲ اولین قدم در راه ورود به عرصه تولید و نیز شکل گیری گروه کیمیافام محسوب می شود. این شرکت در بدو امر با تولید و عرضه تعداد اندکی از محصولات دامپزشکی اما بسیار با کیفیت، نام خود را در میان تولید کنندگان داروهای دامپزشکی ایران ثبت نمود. از آن پس بود که استقبال مصرف کنندگان از داروهای تولید شده، انگیزه مضاعفی را در مدیریت و نیز کل مجموعه ایجاد نمود تا با سرعت و قدرت بیشتری نسبت به گسترش و تنوع بخشیدن به سبد محصولات تولیدی و ارتقاء کیفیت آنها اقدام نماید، بطوریکه اکنون پس از گذشت ۲۰ سال از شروع فعالیت این گروه تعداد کل محصولات تولیدی آن به بیشتر از ۱۵۰ قلم انواع دارو، ضدعفونی کننده و مکمل های غذایی رسیده و شرکت های متعددی نیز جهت یاری رساندن به اهداف عالیه گروه تشکیل شده‌اند که در بالا به آن ها اشاره گردید.

در ادامه روند توسعه گروه، «شرکت داروسازی شیمی دارویی آفاق»، یکی از شرکت های با سابقه و دیرپا در امر تولید داروهای دامپزشکی (تأسیس ۱۳۶۰)، نیز در سال۱۳۹۰ به خانواده گروه کیمیافام پیوست و تحت مدیریت این گروه درآمد.

گروه شرکت های کیمیافام هیچگاه متوقف نخواهد شد و روز به روز بر دامنه خدمات و فعالیت های مشتری مدارانه آن افزوده خواهد شد.