شرکت کیمیا فام

شرکت داروسازی کیمیافام از جمله واحدهای فعال و پیشتاز در زمینه داروهای دامپزشکی، انواع ضدعفونی کننده ها و محصولات آرایشی و بهداشتی می باشد که فعالیت خود را از سال ۱۳۷۲ در زمینه های تولید، توزیع و انجام امور بازرگانی مربوط آغاز نموده است.
شرکت کیمیافام با تشکیل حلقه ای مطمئن، خدمت رسانی گسترده خود را در ایران و سایر نقاط جهان آغاز نموده است و با ارائه بهترین محصولات از نظر کیفیت و اثربخشی و با همکاری حدود ۱۰۰ پرسنل کارآزموده که در واحد تولیدی و دفتر مرکزی شرکت کیمیافام مشغول به فعالیت می باشند، تمامی تلاش خود را در راستای کسب رضایت مشتریان خود که از اهداف بزرگ این شرکت می باشد، متمرکز نموده است. شرکت داروسازی کیمیافام از جمله تولید کنندگان بزرگ داروهای دامپزشکی (شامل انواع پودرها، محلولهای خوراکی و سوسپانسیون)، محلولهای ضدعفونی کننده و نیز محصولات بهداشتی و آرایشی می باشد. پیشرفت این گروه مطابق با استانداردهای جهانی باعث جذب همکاری شرکتهای بزرگی مانند Janssen بلژیک – Krka اسلوونی – Sanosil سوئیس وCalier اسپانیا در تولید برخی از محصولات خود شده و بدین ترتیب قسمتی از نیازهای بازار داخلی را برطرف نموده است.
شرکت داروسازی کیمیافام با تولید محصولاتی با کیفیت بالا و سرویس دهی مناسب به مشتریان به موقعیت ویژه ای در میان شرکتهای داروسازی دامپزشکی دست یافته است .

نشانی : تهران – خیابان فرمانیه ( شهید لواسانی ) – نبش خیابان دیباجی شمالی – پلاک ۶۲
تلفن: ۲۲۸۲۴۶۵۷-۶۰
تلفکس: ۲۲۸۱۵۸۱۷
ای میل : info@kimiafaam.com
سایت اینترنتی : www.kimiafaam.com