شرکت آفاق

شرکت شیمی دارویی آفاق یکی از قدیمی ترین شرکت های تولید کننده داروهای دام و طیور کشور است که فعالیت خود را از سال ۱۳۶۰ در شهرک صنعتی سیمین دشت کرج آغاز نمود. کارخانه داروسازی آفاق با داشتن ۲۵۰۰ متر مربع سالن های تولید و آزمایشگاه، در سال ۱۳۹۰ به گروه کیمیافام پیوست و در بدو امر با شرایط GMP بهسازی و بازسازی گردید.
این شرکت به منظور کامل کردن سبد دارویی خود و قرارگرفتن در جایگاه مناسب از نظر کمیت تولیدات و تولید محصولات با کیفیت و مورد رضایت مصرف کنندگان و دامپزشکان، با همکاری و بهره گیری از تجارب گروه های علمی و فنی کیمیافام، در زمینه های مختلف از جمله بهبود فرمولاسیون و خطوط تولید، اقدام به تجهیز کامل کارخانه و بهینه سازی فرایند تولید نمود.
در راستای توسعه و گسترش شرکت آفاق و با برنامه ریزی های مدیریتی انجام شده، پروژه تولید انواع داروهای تزریقی در این شرکت در دست اقدام می باشد. با تکمیل این پروژه ۲۴۰۰ متر مربع به فضاهای تولیدی شرکت آفاق افزوده خواهد گردید.
محصولات شرکت شیمی دارویی آفاق توسط شرکت کیمیا پخش فام به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های پخش سراسری داروهای دامپزشکی با داشتن دفاتر نمایندگی و انبارهای مجهز و مستقل در سطح کشور توزیع و در دسترس تولید کنندگان دام و طیور قرار می گیرد.

نشانی : تهران – خیابان شهید لواسانی ( فرمانیه ) – نبش دیباجی شمالی – پلاک ۶۲
تلفن ۱ : ۲۲۸۳۸۸۶۷
 تلفن ۲ : ۲۲۸۳۸۸۶۸
ای میل : info@afaghcp.ir
سایت اینترنتی : www.afaghcp.ir