شرکت کیمیا پخش فام

 شرکت کیمیا پخش فام، یکی از قوی ترین شرکت های پخش سراسری خصوصی در حوزه توزیع فرآورده‌های دارویی و مواد بیولوژیکی دامپزشکی است که تحت نظارت سازمان دامپزشکی کشور فعالیت می نماید. این شرکت تاکنون ۱۰ شعبه با انبار، دفتر و پرسنل اختصاصی در استان های آذربایجان شرقی، ایلام، تهران، خراسان رضوی، خوزستان، فارس، قزوین، قم، مازندران و همدان تأسیس نموده و به ۳۰ شرکت پخش استانی دیگر نیز نمایندگی اعطا نموده است.
تعدد شعبات و نمایندگی ها، فضای بسیار وسیع انبارها، وسعت ناوگان حمل و نقل و خیل عظیم متخصصان دامپزشکی، دامپروری و داروسازی که در بخش های علمی، فروش و بازاریابی در کل استان های کشور مشغول به انجام وظیفه می باشند، بدون تردید کیمیا پخش فام را به بزرگترین شرکت پخش سراسری خصوصی در ایران مبدل نموده است.
شرکت کیمیا پخش فام به منظور نظارت تخصصی بر امور پخش در بازار های هدف، در بسیاری از استان ها اقدام به گماردن دو نماینده مجزا برای توزیع فروش جداگانه محصولات شرکت های داروسازی کیمیافام و آفاق نموده است و در کنار توزیع محصولات این دو شرکت، کالاهای وارداتی شرکت کیمیاآوردفام و نیز محصولات مرغوب و منحصر به فرد سایر شرکت هایی که خارج از گروه شرکت های کیمیافام قرار داشته و علاقه مند به همکاری با این گروه و استفاده از امکانات آن می باشند را نیزپخش می نماید.

نشانی : تهران –  خیابان فرمانیه ( شهید لواسانی ) – نبش خیابان دیباجی شمالی – پلاک ۶۲
تلفن: ۲۲۸۲۴۶۵۷-۶۰
تلفکس: ۲۲۸۱۵۸۱۷
ای میل : info@kimiafaam.com
سایت اینترنتی : www.kimiapakhsh.com